Holistic Camp

Holistic Camp to społeczność, która rozwija się za pomocą holistycznego podejścia do życia. Camp odbywa się zawsze w jakiejś malowniczej scenerii przyrody. To 3 dni poznawania siebie, świata w jakim żyjemy, zdobywania narzędzi i umiejętności aby podnosić jakość swojego życia w trzech podstawowych kontekstach:

  1. samodoskonalenie
  2. związki
  3. finanse

 

3 POZIOMY ISTNIENIA

 

 

Podczas Campa cały czas poruszamy sie po 3 poziomach na jakich istniejemy i łączymy je ze sobą tak aby współpracowały holistycznie a tym samym abyśmy mogli czerpać życie pełnymi garściami. Te 3 poziomy to:

 

FIZYCZNY
Omawiamy jak dbać o ciało, jak budować odporność organizmu, jak zachować zdrowie, jak je oczyszczać i wzmacniać.

MENTALNY
Poznajemy zasady działania umysłu. Uczymy się wpływać na niego, odczytywać jego język, komunikować się z nim. Tutaj zrozumiesz najwięcej – to bardzo głęboki poziom.

DUCHOWY
Doświadczysz poziomu, którego niewielu ludzi jest świadomych. Zrozumiesz „czym” jesteś, jak się kierować w życiu tym poziomem, jak go oczyszczać, jak on funkcjonuje, co nam daje, za co odpowiada.

 

 

ORYGINALNOŚĆ HOLISTIC CAMP

 

 

Cała wiedza przekazywana podczas tych 3 rozwojowych dni pochodzi z doświadczenia. Nie ma tutaj miejsca na gdybanie czy powielanie zasłyszanych informacji. Dodatkowym atutem zjazdów jest niewielka ilość uczestników. To nie masowe spędy a indywidualne i holistyczne podejście do jednostki. Mała grupa pozwala na bardziej dogłębne procesy, które realnie wpływają na zmiany w życiu uczestników – czym dzielą się za każdym razem z nowymi adeptami holistycznego rozwoju.

 

PYTANIA

 

 

KIEDY I GDZIE?

Data i termin najbliższego Campa ( gdy jest już zaplanowany ) widnieją: na dole tego wpisu, na FB: Grzegorz Cieślik Trener Mentalny oraz na wydarzeniu FB, do którego link znajdziesz tutaj lub na fanpage.

JAK WYGLĄDA PROGRAM?

Oparty jest o Holistyczny Rozwój Osobowości i ukierunkowany w konteksty: samodoskonalenie, związek i finanse. Każdy Camp jest troszkę inny i poruszane są różne tematy w podanych dziedzinach. Zjazd rozpoczyna się od zakwaterowania około godziny 13:00 oraz obiadem w piątek i kończy wymeldowaniem oraz obiadem w niedzielę około godziny 15:00. Szczegółowy plan podany jest zawsze na wydarzeniu FB.

CO OBEJMUJE CENA?

Pełne wyżywienie ( 3 posiłki ), zakwaterowanie i noclegi, wykłady Trenera Mentalnego z wszystkimi dodatkami. Cena nie obejmuje jedynie transportu uczestnika.

 

 

 

FAKTY O CAMPIE

 

 

Camp był świetnym przeżyciem, czułam jak energia we mnie krąży i aż mi się ręce roztrzęsły od tej energii, a w środku poczułam mega ciepło nawet teraz po skończeniu czuję jakbym się lekko unosiła nad ziemią i dałeś mi wiele materiału nad którym chce w najbliższym czasie popracować super wyjazd DZIĘKUJĘ.

Marlena Kowalik

Grzegorzu dziękuję 💚 umożliwiłeś mi przejście w kolejny etap na drodze mojego rozwoju.

Kinga Żydek

Grzegorz… Jestem bardzo szczęśliwa.. To co zrobiłeś i czego dokonałeś. Jak dla mnie niewyobrażalne że dokonał tego człowiek! To był kawał zajebistej roboty z takim sercem i pasją z taką dobrą energią! Nieziemsko było! Wspaniały pomysł, doskonała organizacja!to co tam się działo i dzieje teraz… Słów nie znajduję by to okreslić… Dziękuję Ci z całego serca za to co zrobiłeś dla mnie dla wszystkich ludzi.. Widzieć to co robisz jak robisz… Odpocznij i ogromne dzięki 💗

Katarzyna

 

 

 

HOLISTIC CAMP 3.0   18-19-20.10.2019

 

 

Kolejna edycja Holistic Camp 3.0 już w październiku!  Aby znaleźć się tam z nami wystarczy, że wykonasz 3 kroki:

  1. zapisz się poprzez poniższy formularz
  2. w tytule wpisz: „HC3.0”
  3. czekaj na informacje zwrotne

 

DOKŁADNY PLAN CAMPA

 

 

Dokładny plan Campa znajdziesz na wydarzeniu fb. Kliknij tutaj :  PLAN CAMPA.
Pamiętaj, że im wcześniej się zapiszesz, tym taniej otrzymasz bilet!!! Nawet o blisko 50%!!!

 

 

KOSZT BILETU DLA CIEBIE:
Koszt biletu dla Ciebie to: 1599zł /os

 

 

Co otrzymujesz w tej niesamowicie niskiej cenie? Dokładnie to, za co gdzie indziej płacisz dodatkowo: zakwaterowanie i noclegi w ładnych, przytulnych pokojach, pełne 3 posiłkowe wyżywienie od obiadu w dniu przybycia do obiadu w dniu wyjazdu – wegetarianie i weganie mile widziani, wykłady trenera ze wszystkimi dodatkami. Cena nie obejmuje jedynie transportu uczestnika.

Jest wartość dodana, którą otrzymasz a jest bezcenna: atmosfera jaka panuje na Campie! Tego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Czekamy z niecierpliwością na Ciebie!!! Zapisz się poprzez poniższy formularz!

 

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz zapisać się na Holistic Camp, skontaktuj się poprzez poniższy formularz – w temacie wpisz: HC3.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

Grzegorz Cieślik

Tel: +48 517-466-131

Mail: grzegorzcieslik@vp.pl