Wizerunek

Pierwsze kroki w pracy ze sobą i innymi stawiał ponad 20 lat temu. Zgromadzona w tym czasie wiedza i umiejętności stawiają Go w czołówce najskuteczniejszych Trenerów Mentalnych. Wyróżnia się nowatorskim podejściem do człowieka, nieszablonowym i prowokatywnym sposobem działania.

Twórca systemu rozwoju ?Holistyczny Rozwój Osobowości?. Jest to niespotykane dotąd podejście i sposób pracy z ludźmi. Przeszkolił już łącznie ok. 10 tyś osób zarówno na szkoleniach grupowych jak i indywidualnych. Swą determinacją i nieustanną otwartością do rozwoju, zrewolucjonizował rynek szkoleniowy w wielu dziedzinach takich jak:

motywacja – poszerzając i pogłębiając ramy postrzegania tego zjawiska

wywieranie wpływu – osiągając fascynującą skuteczność w sprzedaży i kreowania wizerunku

coaching i mentoring – tworząc narzędzie „Transpozycja Osobowości”, pracując z depresją

budowanie relacji i komunikacja – osiągając świetne wyniki w biznesie i kontaktach personalnych

relacje damsko męskie – tworząc system „EPK” dla polepszenia jakości związków

Grzegorz Cieślik to człowiek, który „doświadczenie” stawia na pierwszym miejscu. Wszystko czego naucza – doświadczał lub doświadcza. Przeprowadził wiele eksperymentów społecznych, w których udowodnił słuszność i prawdziwość Holistycznego sposobu patrzenia na otaczający nas świat. Dzięki temu przez lata bardzo często jest zapraszany do licznych wywiadów internetowych na różnych portalach (Onet, Interia, WP, plus dziesiątki portali o tematyce rozwojowej), radiowych (Radio „Czwórka”) czy telewizyjnych (Polsat, TVN, Regionalna). Jest również autorem setek artykułów do różnych branżowych czasopism.

Wiedzę swoją prezentuje na wykładach w szkołach wyższych takich jak Uniwersytet Jagielloński w Krakowie czy Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, jak i na wielu kierunkach psychologicznych.

Ma wiele pasji i w każdej z nich osiąga niebywałe rezultaty udowadniając, że skuteczność w naszym życiu zależy od Nas samych.

Nie dzieli życia na prywatne i publiczne. Zawsze jest „taki sam” i jego naturalność pokochały tysiące osób, z którymi do tej pory współpracował.

Czas na Ciebie…

KONTAKT

Grzegorz Cieślik

Tel: +48 517-466-131

Mail: grzegorzcieslik@vp.pl